O Nas

Witamy Państwa na naszej stronie internetowej. Nasza firma to najlepszy producent medali i z pewnością możecie nam Państwo zaufać.

Oferujemy Państwu oryginalne, piękne, a zarazem solidne i trwałe medale odlewane, medale okolicznościowe. Nasze medale wykonywane są z najlepszej jakości materiałów.

Medale przygotowane są według projektu graficznego, który dostarcza nam klient. Najczęściej jednak wykorzystujemy przy realizacjach swoje autorskie grafiki i projekty. Nasze projekty są przygotowywane z niezwykłą precyzją i dbałością o każdy szczegół. Podczas tworzenia grafiki konsultujemy się z klientami i odnosimy do ich ewentualnych sugestii i wskazówek. Projekty graficzne wykonujemy gratis.

Możemy Państwu zaproponować medale okolicznościowe w różnych kształtach, o różnej wielkości, dzięki czemu nasze medale stają się oryginalne i ciekawe. Nasze medale odlewane doskonale nadają się na wszelkiego rodzaju imprezy sportowe, jest to również produkt prestiżowy, który może być wręczany zasłużonym osobom, działaczom. Zdarza się również, iż medale okolicznościowe zamawiane są przez instytucje, żeby upamiętnić ważne wydarzenia.

Proponujemy zatem najlepsze, tanie medale. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z kompletną ofertą naszej firmy i przykładowymi realizacjami, które zostały zamieszczone w zakładce: NASZE REALIZACJE.

Back To Top
Theme Mode